image image image

 Safkan Akrilik Dış Cephe Boyası...

Safkan Akrilik Dış Cephe Boyası... Kopolimer esaslı, mat yüksek kaliteli, son kat duvr boyasıdır... Üstün kapatma özelliğine sahip, teneffüs kabiliyeti yüksektir.  

 Renk Seçeneklerimiz

Renkler evlere hayat katar...Evleriniz Berrak Boyanın ışıltılı rankleriyle canlansın ister misiniz?

 Berrak Boya

Sunduğu ve sunacağı bütün ürünlerinin arkasında kurumsal bütünlüğü ve markası ile yer almakta, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

  • SAFKAN BOYA
  • RENK SEÇİMİ
  • BERRAK BOYA

Renklerin Dili

Sarı iyimserlik ve kendine güven duygularını artırıyor. Bu rengin verdiği enerjiyle,kişinin zihinsel faaliyetlerinin artacağı söyleniyor. ... 

Devamı

Odalarımıza Göre

Renkler rahat bir ortam sağlar, ilham veren ve sakinleştiren bir etki yaratırlar. Renk psikolojisinden...

Devamı

Ürün Seçeneklerimiz

Berrrak Boya 50' den fazla renk seçeneği ile ortamlarınıza renk, hayatınıza neşe katmaya devam ediyor.

Devamı

Safkan Boya

2001 yılında sanayi sektöründe yerini alarak Ankara Ostim’de kurulan Berrak Boya ve Kimya San. A.Ş...

Devamı

Close

Renklerin Dili

Sarı
Sarı iyimserlik ve kendine güven duygularını artırıyor. Bu rengin verdiği enerjiyle, kişinin zihinsel faaliyetlerinin artacağı söyleniyor. Altın sarısı tonlarının ise zihin üzerinde olumlu etkiler sağladığı belirtiliyor. Sarıyı seviyorsanız çekinmeden duvarlarınızı boyayabilirsiniz ama koyu olmamasına dikkat edin. Zihninizi açacak sarı, özellikle çalışma odaları için ideal.

Kırmızı
Canlı ve cıvıl cıvıl bir ruh halinin rengi. Etrafa yoğun bir enerji yayıyor. Bu enerji nedeniyle fiziksel aktivitelerde artış görülüyor. Kırmızı intikam ve kini de temsil edermiş örneğin! Akıl almaz bir cesarete ve seksi duygulara da etki edebilirmiş.Terapistler, kırmızının etkisine bu nedenle dikkat ediyorlar. Çünkü aşırı kullanıldığı zaman bir takım duygusal dengesizliklere neden olabiliyor.

Lacivert
Lacivert yatıştırır. Bunun nedeni mavinin tonu olması. Mavinin diğer koyu tonları da olumlu etki yaratıyor. Bedensel ve ruhsal yakınmaların sağaltılmasında lacivert oldukça etkili. Yatıştırıcı özelliğinin yanı sıra insanın yorgunluğunu alan, dinlendiren özelliği de bulunuyor. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi nedeniyle laciverti yatak odalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Turuncu
Yılın moda rengi turuncu bilgeliği ve dinselliği simgeliyor. Neşenin sembolü olduğu kadar, sosyalleşme duygularına da etki eden bir renk. Aman onu da aşırı kullanmayın sakın! Çünkü sinir sistemini olumsuz etkileyebiliyor. Uzmanlar onu genellikle yeşil ve mavinin tonlarıyla birlikte kullanmayı tavsiye ediyor. Sindirim sistemi hastalıklarında kullanılan turuncunun ruhsal açıdan da iyileşme yaratan bir özelliği var.

Mor
Uzmanlar mor denince dengeden söz ediyor. Kendinize ait "dengem yerinde değil" şeklinde bir yorum yaptığınızda, mor bir fuları elinizin ittiğinin farkında bile olmazsınız belki. Bu renk denge için birebir. Ruhsal ve fiziksel anlamda enerji dengesizliği söz konusu olduğunda moru kullanın. Ama abartmayın, öfke duygunuzu körükleyebilir.

Mavi
Mavinin mutluluğun rengi olduğunu biliyor musunuz? O da bu yılın moda renklerinden biri ve bazı insanların mavi giydiğinde, yüzünde yayılan "ışıltıya" dikkat edin. En bunalımlı anlarda mavi bir denizi seyretmek isteği kimde yok ki... Mutluluk kaynağı maviyi oturma odalarınızda kullandığınızda denizin verdiği rahatlatıcı etkiyi ruhunuzda hissedebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kuruçayırlı Sanayi Sitesi 208. Sok. D:13-15 Ostim / Ankara

Tel: 0312 354 75 12-13
Fax: 0312 354 75 24
Mail: bilgi@berrakboya.com

Resim Galerisi

Bottom Image Bottom Image Bottom Image Bottom Image

Bottom Image Bottom Image Bottom Image Bottom Image