image image image

 Safkan Akrilik Dış Cephe Boyası...

Safkan Akrilik Dış Cephe Boyası... Kopolimer esaslı, mat yüksek kaliteli, son kat duvr boyasıdır... Üstün kapatma özelliğine sahip, teneffüs kabiliyeti yüksektir.  

 Renk Seçeneklerimiz

Renkler evlere hayat katar...Evleriniz Berrak Boyanın ışıltılı rankleriyle canlansın ister misiniz?

 Berrak Boya

Sunduğu ve sunacağı bütün ürünlerinin arkasında kurumsal bütünlüğü ve markası ile yer almakta, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

  • SAFKAN BOYA
  • RENK SEÇİMİ
  • BERRAK BOYA

Renklerin Dili

Sarı iyimserlik ve kendine güven duygularını artırıyor. Bu rengin verdiği enerjiyle,kişinin zihinsel faaliyetlerinin artacağı söyleniyor. ... 

Devamı

Odalarımıza Göre

Renkler rahat bir ortam sağlar, ilham veren ve sakinleştiren bir etki yaratırlar. Renk psikolojisinden...

Devamı

Ürün Seçeneklerimiz

Berrrak Boya 50' den fazla renk seçeneği ile ortamlarınıza renk, hayatınıza neşe katmaya devam ediyor.

Devamı

Safkan Boya

2001 yılında sanayi sektöründe yerini alarak Ankara Ostim’de kurulan Berrak Boya ve Kimya San. A.Ş...

Devamı

Close

Odalarımıza Göre

Renkler rahat bir ortam sağlar, ilham veren ve sakinleştiren bir etki yaratırlar. Renk psikolojisinden, her rengin belirli titreşimler yaydığı, bu titreşimlerin ruh hallerini ve duyguları, hatta bedensel zindeliği bile etkilediği biliniyor.

Yatak odası: Dinlenme, uyuma, kitap okuma gibi eylemlerin gerçekleştirildiği bu mekan için rahatlık, sükunet, dinlenme, yatıştırma, yumuşatma ve sakinleştirme etkileri olan mavi, turkuvaz, morun açık tonları, açık yeşil renkler ile tavandan yansıtılan endirekt ve baş ucu aydınlatması.

Çalışma odası ve toplantı salonu: Çalışma eyleminin yapıldığı bu mekan için gücü temsil eden, konsantrasyon ve otorite sağlayan, rahat ve tepkisiz hissettiren mor ve açık tonları, siyah ve kontrast renkleri, kahverengi ve lacivert ile tek yönden gelen ışık ve ayarlanabilir hareketli masa lambaları.

Oturma odası: Oturma, dinlenme ve televizyon izleme gibi eylemlerin yapıldığı bu mekan için gözü dinlendirmesi, huzur vermesi, stres atmayı sağlaması nedeniyle açık mavi, beyaz, açık ve doğal renkler ile sıcak renkli lambalar, endirekt ve ayarlanabilir veya bölgesel aydınlatma sistemleri.

Mutfak: Yemek pişirme, depolama, yiyecek hazırlama ve servis gibi eylemlerin gerçekleştirildiği bu mekanlar için doğayı çağrıştıran, güven ve huzur veren, bitecek bir zamanı temsil eden yeşil, sarı ve tonları ile sıcak ışık renkleri, tezgah ve dolaplar için de özel aydınlatma düzenekleri.

Koridor, bekleme salonu ve giriş fuayesi: Bekleme, geçiş ve oturma eylemlerinin yapıldığı bu mekanlar için kendine güven duygularını harekete geçiren, huzur veren gül rengi, şeftali, mor ve açık tonları, canlı ve sıcak renkler ile yarı şeffaf aplikler, geniş açılı armatürler.

Yemek odası, toplantı ve çok amaçlı salonlar: Çalışma, eğlence, yemek yeme, servis, toplantı ve sergi gibi eylemlerin yapıldığı bu tür mekanlar için sıcak, davet edici bir atmosfer, canlılık ve güven veren turuncu, kırmızı, yeşil-kırmızı, turkuvaz ve sıcak renkler, kontrolle değişebilen aydınlatma sistemi.

Çocuk odası, diskotek ve restorant: Dikkati ayakta tutan, enerji, hareket ve canlılık veren, kan dolaşımını hızlandıran turuncu, kırmızı, sarı ve yeşilin tonları ile tavandan yansıtılan endirekt aydınlatma, renkli ve özel aydınlatma sistemleri.

Bize Ulaşın

Kuruçayırlı Sanayi Sitesi 208. Sok. D:13-15 Ostim / Ankara

Tel: 0312 354 75 12-13
Fax: 0312 354 75 24
Mail: bilgi@berrakboya.com

Resim Galerisi

Bottom Image Bottom Image Bottom Image Bottom Image

Bottom Image Bottom Image Bottom Image Bottom Image